Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami! tel.: 32 67 013 00, tel.: 515 380 677 e-mail: biuro@broenergia.pl, e-mail: marketing@broenergia.pl, e-mail: energia@broenergia.pl

Stacja ładowania samochodów elektrycznych
Stacja ładowania samochodów elektrycznych

22 listopada 2017r.  została uroczyście otwarta uniwersalna, pierwsza w Zawierciu, stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Dwa miejsca postojowe dla samochodów elektrycznych, wyposażone są trzy funkcjonujące na rynku standardy złącz: CCS, CHAdeMO (50kW) oraz AC (43kW), dzięki czemu stacja jest uniwersalna i pozwala na ładowanie baterii  każdego typu samochodu elektrycznego dostępnego obecnie na rynku. W 40 minut można  naładować baterię do poziomu 80 %,
co pozwoli na przejazd ok. 300 km. Czas ładowania może być jednak różny w zależności od typu samochodu i  pojemności baterii a możliwy przebieg na jednym ładowaniu większy lub mniejszy w zależności od stylu jazdy i rodzaju trasy (autostrada,  teren zabudowany).   Ładowarka charakteryzuje się  łatwością użytkowania poprzez intuicyjny i przejrzysty ekran LCD.

Zapraszamy wszystkich właścicieli pojazdów elektrycznych jak również osoby które cenią sobie innowacyjne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne do skorzystania   z naszej stacji,  która zlokalizowana jest w  Zawierciu na ulicy 11 listopada 2/4, na terenie Zakładów Produkcyjnych B-D S.A. Czynna całą dobę.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie stacji ładowania pojazdów elektrycznych, które odbędzie się 22 listopada 2017r. o godz. 12.00 na terenie Zakładów Produkcyjnych B-D S.A, ul. 11 Listopada 2/4 w Zawierciu.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych